Proč KASA fik od nás?

Máme dlouholetou tradici s poskytováním služeb od společností Skylink, Freesat a dalších televizních partnerů. Vždy se snažíme poskytnout maximální služby a v případě potíží vyhovět našim zákazníkům. Pokud nastane nějaký problém, můžete nás jednoduše kontaktovat v kamenné prodejně v Novém Bydžově, kde se náš technik seznámí s Vašemi problémy a bude je řešit s vedením KASA fik. Chceme, aby Vaše podnikání fungovalo a prosperovalo i nadále.

Co je to KASA fik

KASA fik je společnost s nejrozšířenější variantou EET pokladen na českém a slovenském území. KASA fik přišla na trh s jednoduchým, chytrým a robustním zařízením s nazvem Orange, který se stal nejprodávanějším zařízením této znáčky. Tento malý oranžový a přenosný přístroj je oblíbený tísíce lidmi z ruzných odvětví. Není to jediný přístroj této značky. Pokud potřebujete větší, sofistikovanější zařízení například do restaurace, hospod a dalších podniků s funkcí, která umožní mapu stolů. Pro takové případy má KASA fik desktopové zařízení KASA FIK HIT a XL.

Vyberte si pokladnu na míru

4G

 • All in one pokladna
 • Obsahuje aplikaci KASA FIK ve verzi KLASIK s až 200 rychlými položkami
 • Mobilní pokladna
 • Výdrž přes 48h aktivního provozu na jedno nabití baterie
 • Připojení přes mobilní datovou síť nebo WiFi bez dalších poplatků
 • Integrovaná tiskárna 58mm

HIT

 • Spolehlivé profesionální zařízení
 • Předinstalovaná aplikace KASA FIK KLASIK s podporou EET
 • Možnost rozšíření o nové funkce i příslušenství
 • Zabudovaná rychlá termální tiskárna 58mm
 • Krytí IP54 proti vodě
 • Podpora více IČ a provozoven na jedné pokladně

eRecept

 • Plně mobilní – zajistíte výdej receptů ve více ordinacích i v terénu
 • Zabudované mobilní připojení se SIM i WiFi
 • Jednoduše ovladatelná aplikace s aktuálnímí číselníky SÚKL i VZP
 • Dlouhá výdrž baterie, až týden provozu bez nabití
 • Odolný materiál a dlouhá životnost
 • Pravidelné aktualizace a legislativní změny

Jakou edici si vybrat?

Klasik
Nejrozšířenější varianta od společnosti KASA FIK. Tato verze Vám umožní jednoduše evidovat zboží na skladě. Dále máte možnost vidět detailně Vaši historii tržeb a účtenek. Produkt je vhodný i pro neplátce DPH, díky svému jednoduchému vedení skladu. KASA FIK se stará o aktualizace při změně legislativy zcela zdarma! V této verzi máte možnost tisknout neomezené množství účtenek a evidovat položek v ceníku a tak dále!

 

PLUS
Tato pokladní aplikace obsahuje všechny výhody, které KASA FIK nabízí. Velice užitečnou funkcí je mapa stolů. Tato funkce je velmi vhodná pro restaurační zařízení, ubytovaní, rekreace a stánkový prodej. Verzi Plus lze nainstalovat na Orange zařízení, ale je doporučován větší displej alespoň 4.8-palcové zařízení. Kromě zajímavých funkcí máte i lepší uživatelské rozhrání, které je efektivnější na větším displeji. V této edici tak máte možnost spravovat své položky, zákaznické účty, máte detailní přehled nad prodejem a podporu směnného provozu. Tisk Vašeho loga na účtence je samozřejmostí.

eRecept pro doktory
eRecept od Kasa FIK je medicínský software pro snadnou, rychlou a úplnou tvorbu elektronické preskripce (povinnou od 1.1.2018) v souladu s platnou legislativou ČR. Doktoří určitě ocení zjednodušení a zefektivnění práce s moderní technologií. Máte možnost vést digitální kartotéku Vašich pacientů včetně informací o jejich zdraví, předešlém léčení a dávkování. Aplikace Vám umožňuje vystavování receptů pro Vaše pacienty a poté tisk receptu s čárovým kódem. Aplikace má stále aktualizovanou databází léčiv a můžete jej vyhledat podle názvu, učinné látky nebo kódu. K používání potřebujete jen KASU FIK Orange, která má eRecept nainstalovaný zdarma. Na naši prodejně Vám pomůžeme s nahráním certifikátu a zaškolíme Vás jak přístroj používat.

 

Lite
S příchodem 3. a 4. vlny máme k dispozici i levnější variantu, která se podobá zařízení Orange Klasik. Tato verze označením Lite Vám poskytne jednoduché odesílání EET a tisknutí účtenek pro Vaše zákazníky. Tato kasa je vhodná pro montážníky, řemeslníky a další, kteří tisk účtenek nevyužívají často.  Po zakoupení tohoto produktu již nic víc neplatíte! Žádné měsíční poplatky a jiné skryté poplatky!

Vhodné pro

Živnostníky

EET by neměla být stopka ve vašem podnikání, ať už jste truhlář, elektrikář, zedník, kuchář a další!

Podnikatele

Zařízení je skvělý mobilní nástroj, které můžete brát všude s sebou když je potřeba.

Provozovny

Mějte přehled nad vašemi prodeji, zisky a náklady. Jednoduché zařízení Vám zajistí přehledné podnikání.

Lékaře

S příchodem nových zákonů myslíme i na Vás. Neplaťte zbytečné měsíční poplatky a další počítače se speciálním softwarem. KASA FIK zvládne vše co potřebujete.

Řemeslníky

Nedovolte EET zastavit Vaše podnikání! Jednou zaplatíte a už nic víc platit nebudete!

Stánkaře

KASA FIK je ideální zařízení s sebou na trhy, festivaly a další. Díky své robustnosti a moderním funkcím Vám zařízení zaručí bezstarostný prodej.

Veterináře

Neplaťte zbytečné měsíční poplatky. Jedno zařízení Vám pomůže ke všemu.

a další!

Naše Doporučení
Pokud jste malý živnostník, který občas potřebuje vystavit účtenku a nic neřešit, tak bychom ve Vašem případě doporučovali verzi Lite. Jestliže patříte do skupiny živnostníků, kteří mají široký sortiment a denně obdržují hotovost od svých klientů, tak bychom volili zařízení Orange Klasik. Díky své robustnosti a vysoké výdrži baterie se hodí do různých odvětví. Stánkaři a řemeslníci budou s tímto zařízením spokojeni. Zařízení se skvěle uplatní i v restauračních a ubytovacích zařízení.

Jedna pokladna, tolik možností!

Upgrade z KLASIK NA PLUS

Aktivační kód Vám umožní upgrade z aplikace KLASIK na PLUS. Jedná se o licenční kód, který Vám zašleme emailem.

 

 

Upgrade na licenci MULTI IČO

Aktivační kód, který Vám umožní mít na jednom zařízení více IČ a provozoven. Jedná se o licenční kód, který Vám zašleme emailem.

Multi IČ umožňuje podnikateli vést několik nezávislých pokladen na jednom zařízení.

Upgrade eNeschopenka 2020

Aktualizace pro stávající uživatele aplikace eRecept o možnost odesílat eNeschopenky od 1.1. 2020.

Aplikace odesílá elektronické podání a vytiskne informace se všemi náležitostmi na zabudované tiskárně.

Prohlídka pokladny ve videu

Prohlídka pokladny ve videu

Prohlídka pokladny ve videu

Máte zájem se dozvědět více? Napište nám kontakt na Vás a my Vás brzy kontaktujeme a vyjednáme podrobnosti. Pokud preferujete telefonní hovor, volejte na číslo +420 605 372 664.